Wiadomość

Catering Wigilijny, potrawy wigilijne na zamówienie, Opole, Restauracja Opolanka

CATERING WIGILIJNY
Święta Bożego Narodzenia, to przede wszystkim radość z przebywania z naszymi bliskimi przy wigilijnym stole.
To smaki i zapachy ulubionych potraw wigilijnych, które nierzadko przywołują wspomnienia z dzieciństwa.
 
By jeszcze bardziej umilić Wam ten czas, przychodzimy z naszą coroczną ofertą cateringową - tradycyjnych potraw wigilijnych.
Te starannie przygotowane świąteczne dania, stworzone przez jednych z najlepszych kucharzy w regionie, docenią wielbiciele tradycyjnej kuchni i wysokiej jakości produktów, a przede wszystkim nasze drogie Babcie i Mamy, które będą mogły poświęcić więcej czasu na to co najważniejsze... wspólne biesiadowanie!
 
Zamów Twoje menu na wigilię
dzwoniąc pod numer: +48 789 270 169,
lub przez email: biuro@restauracjaopolanka.pl
 
A jeśli chcesz przenieść magiczną atmosferę świąt do swojego miejsca pracy, zadbać o integrację i umacnianie więzi, to z przyjemnością dowieziemy wybrane potrawy pod wskazany adres.
POBIERZ MENU WIGILIJNE
Wigilia Firmowa Opole, Restauracja Opolanka

WIGILIA FIRMOWA
Wigilia 2022 tuż tuż! a Wigilia firmowa to zwyczaj, który na dobre zagościł w naszej kulturze i bardzo nas to cieszy, bowiem jest to najlepsza okazja, by zadbać o integrację swoich pracowników.
Być może w waszej firmie jest wiele działów, które nie mają na co dzień ze sobą bezpośredniego kontaktu, lub część pracowników pracuje zdalnie - wówczas spotkanie wigilijne w naszej Opolskiej restauracji to doskonała okazja, aby spotkać się „na żywo” i wspólnie celebrować ten wyjątkowy okres w roku!
 
Organizując elegancką wigilię firmową w Restauracji Opolanka, sprawisz, że pracownicy poczują się docenieni i miło spędzą czas. Jest to również świetna okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć całego zespołu, a następnie wykorzystanie ich w mediach społecznościowych. Z pewnością wzmocni to wizerunek waszej firmy.
Święta to ten najwspanialszy czas w roku, kiedy chcemy zasiąść razem przy stole i dzielić się radością. Wspólne ucztowanie w cudownej atmosferze, przy choince i gwiazdkowych dekoracjach, zbliża członków zespołu, a przełożonemu daje szansę na podziękowanie im za całoroczne zaangażowanie.
 
Restauracja Opolanka zapewni idealną przestrzeń na magiczny wieczór firmowy - taki, który sprawi wszystkim mnóstwo przyjemności i oczaruje zarówno smakiem, jak i nastrojowym klimatem.
 
Zapoznaj się z naszą wigilijną ofertą!
Zadzwoń pod numer: +48 789 270 169
POBIERZ PAKIETY WIGILIJNE