Wiadomość

Restauracja
Opolanka

to idealne miejsce na odpoczynek od codziennych zajęć!

Na stołach Opolanki królują potrawy znane nam z tradycyjnej domowej kuchni. Opolska rolada wołowa, modra kapusta i kluski śląskie to klasyka, ale przygotowana i podana w stylowym wnętrzu Restauracji Opolanka smakuje inaczej. Przygotowując dania dbamy o ich smak, świeżość oraz sposób prezentacji. Chcemy, aby nasi Goście w przyjemnej atmosferze, w gronie rodziny i przyjaciół mogli delektować się każdym kęsem i zapachem potraw.

Rezerwacja stolika  Menu Restauracyjne
  Menu Drinki Opolanka
  Menu Wędliny z Naszej Eko Wędzarnia
  Menu Specjalne Okazje

  Rodzinne przyjęcia i uroczystości w Opolu

  Rodzinne uroczystości to piękny czas spędzany w gronie najbliższych. Cieszy nas, gdy możemy być częścią tych wyjątkowych chwil i dokładamy wszelkich starań aby przyjęcia wyprawiane w Restauracji Opolanka były dopracowane w każdym szczególe a Goście wychodzili z uśmiechem na ustach!

  Eleganckie wnętrza Restauracji Opolanka i suto zastawione stoły to idealny klimat do celebrowania wszystkich wyjątkowych chwil.

  Najpiękniejsze chwile w gronie Rodziny i Przyjaciół w Restauracji Opolanka

  ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

  Urodziny

  Urodziny

  Chcesz wyprawić wyjątkowe urodziny w Opolu dla siebie lub swojego dziecka, niezapomnianą okrągłą rocznicę, szaloną osiemnastkę, czy inną ważną okoliczność ?
  W Opolance odnajdziesz gustowne wnętrza, wyjątkowe menu oraz atrakcje specjalne, idealnie dopasowane do preferencji i liczby Twoich gości.

  Nasz zespół cechuje wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, które sprawiają, że z radością sprostamy każdemu wyzwaniu. Możemy Cię zapewnić, że nie będzie to ostatnia impreza, którą u nas zorganizujesz!

   

  Dining

  Chrzciny

  Chrzciny

  Chrzest Święty to niejednokrotnie pierwsze przyjęcie w życiu dziecka i ważne święto dla całej rodziny.

  Restauracja Opolanka znajdująca się zacisznej części Opola nadaje idealny klimat celebracji tak wyjątkowych chwil.

  Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską, wsparcie managera sali przez cały czas trwania przyjęcia, miejsce zabaw dla dzieci oraz dodatkowo opiekę animatora, jeśli wyrażają Państwo taką chęć.

  ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
  Bath

  Komunie

  Komunie

  Pierwsza Komunia Święta, to szczególne wydarzenie rodzinne oraz jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. Tak uroczysta okazja wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego w Opolance dokładamy wszelkich starań aby wszystko przebiegało perfekcyjnie.

  Przyjęcia komunijne w naszej restauracji w Opolu łączą uroczysty charakter jakim niewątpliwie jest Pierwsza Komunia Święta z rodzinną atmosferą i okazją do zabawy najmłodszych Gości.

  Wyśmienite potrawy są kluczowym elementem udanego przyjęcia komunijnego, warto więc to zadanie powierzyć w ręce najlepszych kucharzy, którzy wiedzą jak zachwycić kubki smakowe nawet najbardziej wymagających Gości.

  Dining

  Konsolacje

  Konsolacje

  Utrata bliskiej osoby, to ciężki czas, w którym niełatwo jest się skupić na organizacji pożegnalnego obiadu. Tradycja urządzania styp jest jednak silnie przestrzegana i zakorzeniona w naszej kulturze, a wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy organizację stypy w naszej restauracji w Opolu.

  Konsolacje wyprawiane w naszej Opolskiej restauracji są gustowne i aranżowane z taktem. Dokładamy teżwszelkich starań, aby sam przebieg absorbował żałobników możliwie jak najmniej, tworząc pożądaną przez wielu aurę intymności. Do wyboru mamy kilka opcji poczęstunku a w zależności od ilości gości, również możliwość doboru odpowiedniej sali.

  Bath

  Dlaczego my?

  Dlaczego my?

  Image

  Sezonowe produkty

  Image

  Lokalni dostawcy

  Image

  Utytułowani kucharze

  Image

  Darmowy parking