Wiadomość
kino sferyczne opolePiknik Rodzinny i Kino Sferyczne w Opolance!

Zapraszamy Was serdecznie na wydarzenie, które odbędzie się 23 czerwca 2023 roku!

KUP BILET DO KINA

W programie Pikniku Rodzinnego znajdzie się wiele atrakcji dla całych rodzin - zaplanowaliśmy projekcje filmowe w naszej kopule, która jest największym kinem sferycznym w Polsce, animacje i zabawy dla dzieci, strefę chillout & grill w ogrodzie. Nie zabraknie również napojów, uwielbianego przez dzieci popcornu, czy waty cukrowej. W dniu imprezy czynna będzie również nasza restauracja.

Zapraszamy na projekcje dwóch filmów:

Wspaniałego, pełnometrażowego filmu animowanego Magic Globe. Film został wyprodukowany w technologii Fulldome z wyłącznym przeznaczeniem na ekrany sferyczne.

Na wakacjach u swojego dziadka, mała Mia przypadkowo odkrywa tajemniczą machinę astronomiczną. Edek, Ekscentryczny wuj Mii, podstępnie zmusza ją do wykorzystania sekretnych mocy urządzenia i zmiany pór roku na Ziemi. Mia szybko orientuje się w potencjalnych konsekwencjach, jednak Edek nie chce odpuścić realizacji swojego niecnego planu.

Film dedykowany jest dla dzieci w wieku 5+ wraz z całymi rodzinami.
Seans trwa ok. 40 min.

Drugi film to zapierający dech w piersiach Explore, który nagradzany jest na międzynarodowych festiwalach.

Explore opowiadając historię o naszej ambicji skolonizowania Marsa, w nowoczesny i przystępny sposób prezentuje szeroki zakres tematów naukowych. Film ten nie jest kolejnym filmem edukacyjnym, przedstawiającym bezdusznie kolejne fakty naukowe. Analizując na przykładach trzy prawa ruchu planet sformułowanych przez Johannesa Keplera, „Explore” pokazuje w jaki sposób osiągnięcia pojedynczych osób potrafią zmienić świat i jak wiele im zawdzięczamy. Wysokiej jakości wizualizacje, specjalnie skomponowana muzyka i profesjonalna narracja służą jednemu celowi: Zapewnieniu widzom wspaniałego, immersyjnego doświadczenia.

Film dedykowany jest dla starszych dzieci i dorosłych.  
Seans trwa ok. 30 min.

Piknik Rodzinny w Opolance rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godzin wieczornych.

Wśród atrakcji dla dzieci znajdą się dmuchańce, malowanie buziek, wielkie bańki mydlane, zabawy, gry i konkursy z nagrodami. Odbędzie się również mini turniej dziecięco-młodzieżowej drużyny futsalowej Akademii Dreman Futsal. Dla zainteresowanych będzie możliwość sprawdzenia własnych sił i zapisania się na darmowy trening do drużyny!

Dla dorosłych przygotowaliśmy strefę chillout & grill w ogrodzie, gdzie będzie można zrelaksować się przy dobrym jedzeniu i napojach. Dostępny będzie także koktajl bar, a o oprawę muzyczną zadba niezawodny Architekt Imprez! Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i relaksu!

Harmonogram projekcji w kopule: 
13:00 - "Zaczarowany globus"
14:00 - "Explore"
15:00 - "Zaczarowany globus"
16:00 - "Explore"
17:00 - "Zaczarowany globus"
18:00 - "Explore"

Cena biletu za seans:
normalny - 15 zł
ulgowy (dzieci od 3 do 16 lat) - 10 zł

Promocyjny bilet rodzinny (2 x bilet normalny i 1 x bilet ulgowy) w cenie 30 zł  - dostępny do 31.05.!!!

KUP BILET ONLINE

Adres: Opole, ul. Żerkowicka 2K

Wskazówki dojazdu Google Maps: Opolanka Restaurant & Leisure

Serdecznie zapraszamy!

Śledź nasze wydarzenie, aby być na bieżąco:

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE

W razie problemów z realizacją zamówienia, prosimy o kontakt:
@: bilety@restauracjaopolanka.pl
tel. 502 291 867

Regulamin konkursu