Wiadomość

Kino w Kopule

Opolonaka, to jeden z niewielu obiektów w naszym kraju, które przy projekcji filmów korzysta z technologii Full Dame. Technologia ta, to zaawansowany system obrazowania, który przy pomocy aż siedem projektorów wyposażonych w panoramiczne soczewki tworzy sferyczne obrazy na wnętrzu kopuły. 

Dzięki największemu ekranowi sferycznemu w Polsce nie obejmujemy wzrokiem całego kadru, lecz rozglądamy się dookoła. Doświadczenie to w połączeniu z wysokiej jakości dźwiękiem przestrzennym zapewnia wrażenie pełnej immersji, pozwalając nam całkowicie zanurzyć się w prezentowanym materiale.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

APARTAMENT

Image

Nasze apartamenty to nie tylko komfort ale miejsce gdzie nasi goście czują się wyjątkowo.

POKÓJ DELUXE TWN

Image

Pokoje dwuosobowe deluxe typu TWIN są idealne dla osób podróżujących służbowo.

POKÓJ DELUXE DBL

Image

Pokoje dwuosobowe deluxe typu DOUBLE wybierają najczęściej pary podróżujące w celach turystycznych.

POKÓJ 3. OSOBOWY

Image

Z myślą o rodzinach, odwiedzających Opole oferujemy również pokoje deluxe, mogące pomieścić do trzech osób.

POKÓJ 4. OSOBOWY

Image

W przypadku większych rodzin, bądź grup zorganizowanych, idealnym rozwiązaniem są pokoje deluxe z 4 osobnymi łóżkami.

  Sale Konferencyjne

  Projekcja sferyczna

  Filmy, które wyświetlamy wymagały specjalnych technik animacji i montażu, a zrealizowane dzieło jest naprawdę wyjątkowe, chociażby dlatego, że może być wyświetlane jedynie na ekranie sferycznym.

  Wysokiej jakości wizualizacje, specjalnie skomponowana muzyka oraz profesjonalna narracja służą jednemu celowi: zapewnieniu Wam wspaniałego i immersyjnego doświadczenia.

  Image
  Image
  Image
   Pakiet Weselny - Ekskluzywny

   Dla szkół

   Szkolenia

   Kino stanowi doskonałe narzędzie edukacyjne. Filmy pobudzają emocje i pozwalają spojrzeć na różnorodne życiowe doświadczenia z różnych perspektyw. Dzięki nim łatwiej jest podejmować rozmowy na różnorodne, także trudne tematy.
   Filmy mają też moc pokazywania nam światów, których nie mielibyśmy szans poznać oraz życia osób, z którymi nie spotkalibyśmy się w rzeczywistości.

   Projekcja filmów w kinie sferycznym może być inspiracją do pracy nad wybranymi zagadnieniami zarówno na zajęciach szkolnych, jak i przedszkolnych.

   ZAPYTAJ O  SZCZEGÓŁY
   Pakiet Weselny - Koronkowy

   Gale firmowe

   Eventy w Opolance

   Każdy event w Opolance to niezapomniane wydarzenie. Koncert Muzyki Filmowej, Pikniki Rodzinne połączone z projekcjami sferycznymi w kopule, czy też inne imprezy tj. Sylwester, Bal karnawałowy czy Andrzejki będziesz wspominać jeszcze przez długi czas!
   Pakiet Weselny - Satynowy

   Dlaczego my?

   Dlaczego my?

   Image

   Atrakcyjna loklizacja

   Image

   Nowoczesne multimedia

   Image

   Spory i damowy parking

   Image

   Zaplecze gastronomiczne