Dla Biznesu

Przestrzeń dla profesjonalistów…

Restauracja & Hotel Opolanka to eleganckie wnętrza dla ważnych chwil w życiu osobistym i zawodowym

Oferujemy Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych, biznesowych gali i jubileuszy w dogodnej lokalizacji. Niewielka odległość od centrum Opola, łatwy dojazd, darmowy parking dla uczestników spotkań pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i energię oraz przede wszystkim skupić się na celu spotkania.

Odpowiednio do charakteru Państwa spotkania zapewniamy:

  • Dwie różnej wielkości, klimatyzowane sale. 
  • Mała sala, idealna na kameralne spotkania biznesowe, szkolenia do 30 osób.
  • Duża sala, idealna na pokazy, oficjalne gale lub szkolenia dla dużego grona uczestników.
  • Sprzęt multimedialny (rzutnik, ekran, nagłośnienie, oświetlenie).
  • Flip-chart / tablicę sucho ścieralną.
  • Bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę kelnerską podczas przerw kawowych i obiadowych oraz menu dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań. 

Dla uczestników spotkań biznesowych przygotowaliśmy również specjalną ofertę na usługi hotelowe.

Dwie sale szkoleniowe, wiele możliwości 

Układ sali dobieramy zawsze tak, aby jak najlepiej pasował do charakteru spotkania, aby najpełniej realizował Państwa cele i wymagania spotkania biznesowego.

Przykładowe ustawienia stołów wraz z przybliżoną liczbą uczestników:

120

80

50

40

Profesjonalne pokazy i prezentacje biznesowe

W Restauracji Opolanka staramy się tworzyć przestrzeń możliwości biznesowych. Profesjonalny pokaz nowego produktu czy prezentacja możliwości nowej usługi to inwestycja w rozwój Państwa przedsiębiorstwa. Pozwala utrwalać dobre relacje z Państwa kontrahentami i zadbać o wizerunek marketingowy firmy.

Restauracja Opolanka to idealne miejsce na realizację spotkań i prezentacji biznesowych. Jasna, przestronna sala, elastyczny układ stołów, profesjonalny sprzęt audio-wizualny, pełne zaplecze techniczne, scena. Wszystko do Państwa dyspozycji. Darmowy, wygodny parking dla uczestników spotkania i łatwy dojazd. Catering w najbardziej dogodnej dla Państwa potrzeb opcji. Przerwa kawowa, serwis kawowy, obiad jedno- lub dwudaniowy. Serwujemy dania kuchni regionalnej, bazującej na lokalnych, tradycyjnych recepturach a nasza kuchnia została uhonorowana certyfikatem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego.

 

Pokaz kuchni molekularnej w trakcie uroczystej Kolacji Degustacyjnej. 

Pokaz makijażu ślubnego w Restauracji Opolanka w ramach Dni Otwartych dla Narzeczonych. 

Piękna Opolanka – cykl spotkań i warsztatów w Restauracji Opolanka mających na celu promowanie wśród kobiet mody, piękna, aktywności fizycznej.

 

Piękna Opolanka – jak zadbać o siebie latem – wykłady i praktyczne warsztaty.

Piękna Opolanka – perfekcyjny makijaż – wykłady i praktyczne warsztaty.

Piękna Opolanka – jak zdrowo się odżywiać – wykłady i praktyczne warsztaty.

Pokaz mody ślubnej – dla Panny Młodej i Pana Młodego – pokaz i prezentacja najnowszych trendów odbyły się w ramach Dni Otwartych dla Narzeczonych w Restauracji Opolanka.

Pokaz kuchni molekularnej w trakcie uroczystej Kolacji Degustacyjnej. 

Szkolenia

Klasyczny wykład czy aktywizujące warsztaty? Bez względu na to, która forma jest najlepsza dla rozwoju pracowników Państwa przedsiębiorstwa, oferujemy eleganckie i komfortowe przestrzenie dopasowane do liczby uczestników i wymagań technicznych. Zapewniamy sprzęt konferencyjno-szkoleniowy, projektor, ekran, filpcharty, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. W trakcie przerwy kawowej zapraszamy do naszego ogródka.

Uroczyste gale

Gala firmowa to specjalne wydarzenie w działalności każdego przedsiębiorstwa. Organizowana ze względu najważniejsze chwile w życiu firmy. Specjalne wydarzenia wymagają specjalnej oprawy. 

Organizując uroczystą galę w Restauracji Opolanka mogą liczyć Państwo na niepowtarzalny klimat każdej imprezy, niebanalną dekorację sali, oprawę dźwiękową i multimedialną. Nasza specjalność to dania tradycyjnej, regionalnej kuchni opolskiej w twórczym wykonaniu, wykwintne desery i ciasta, światowej klasy wina, profesjonalna obsługa kelnerska. Oferujemy fachową pomoc na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Chcesz zarezerwować salę na szkolenie?

Zadzwoń i umów się na spotkanie
+48 789 270 169

Chcesz poznać szczegóły oferty jeszcze przed spotkaniem?

Wyślij zapytanie na adres:
biuro@restauracjaopolanka.pl

Sprawdź naszą ofertę hotelową dla uczestników spotkań biznesowych