Wiadomość

Imprezy integracyjne

Opolanka Restaurant & Leisure jest doskonałym miejscem do organizacji wszelkiego typu imprez firmowych i integracyjnych.  Niewątpliwym atutem naszego obiektu jest przestronna i oryginalna sala bankietowa w kopule, która już od wejścia robi niesamowite wrażenie oraz zielona przestrzeń wokół obiektu, która sprawdzi się podczas letnich imprez plenerowych.

Decydując się na organizację eventu firmowego w Opolanka Restaurant & Leisure, otrzymujecie jedną z najlepszych ofert w Opolu, charakteryzującą się profesjonalną i kompleksową obsługą.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

APARTAMENT

Image

Nasze apartamenty to nie tylko komfort ale miejsce gdzie nasi goście czują się wyjątkowo.

POKÓJ DELUXE TWN

Image

Pokoje dwuosobowe deluxe typu TWIN są idealne dla osób podróżujących służbowo.

POKÓJ DELUXE DBL

Image

Pokoje dwuosobowe deluxe typu DOUBLE wybierają najczęściej pary podróżujące w celach turystycznych.

POKÓJ 3. OSOBOWY

Image

Z myślą o rodzinach, odwiedzających Opole oferujemy również pokoje deluxe, mogące pomieścić do trzech osób.

POKÓJ 4. OSOBOWY

Image

W przypadku większych rodzin, bądź grup zorganizowanych, idealnym rozwiązaniem są pokoje deluxe z 4 osobnymi łóżkami.

  Sale Konferencyjne

  Pikniki

  Organizacja imprezy firmowej na wolnym powietrzu to idealne rozwiązanie dla małych i dużych biznesów. Piknik można połączyć z różnorakimi aktywnościami oraz grami zespołowymi w plenerze, które zjednoczą i zainspirują pracowników.

  W Opolance mamy wszystko, co potrzebne, aby Wasz firmowy piknik był wyjątkowy. Zapewniamy przestronny, zielony ogród wraz z niezbędnym wyposażeniem (stoły, ławki, leżaki), który będzie idealnym miejscem na chwilę relaksu i rozmowy.

  Gwarantujemy również pełen catering oraz możliwość przygotowania potraw z grilla i napoi, które umilą czas spędzony na wolnym powietrzu. 

  Image
  Image
  Image
   Pakiet Weselny - Ekskluzywny

   Przyjęcia

   Szkolenia

   W życiu każdej firmy są wydarzenia, które warto świętować, a my w Opolance, jesteśmy gotowi zadbać o ich wyjątkowy charakter.

   Organizując imprezę firmową w naszej restauracji, zapewniamy niezapomnianą atmosferę, unikalną aranżację sali, profesjonalne nagłośnienie oraz nowoczesne rozwiązania multimedialne.

   Nasi kucharze zaserwują Wam najlepsze dania, a obsługa kelnerska sprawi, że będziecie mogli cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem bez żadnych zmartwień.

   ZAPYTAJ O  SZCZEGÓŁY
   Pakiet Weselny - Koronkowy

   Gale firmowe

   Atrakcje

   Oryginalne atrakcje podczas eventu firmowego nie tylko rozluźnią formalną atmosferę, ale również sprawią, że impreza będzie udana i niezapomniana!

   W Opolance możecie zorganizować różne animacje dla pracowników m.in. zabawy integracyjne, imprezy tematyczne, pokazy taneczne, gry w kasynie, warsztaty barmańskie i wiele więcej. Oferujemy fachową pomoc przy organizacji wydarzenia oraz opiekę w czasie trwania eventu.

   Dodatkowo na niesamowitym sklepieniu naszej kopuły możecie wyświetlić logo firmowe lub personalizowaną prezentację.

   Pakiet Weselny - Satynowy

   Dlaczego my?

   Dlaczego my?

   Image

   Atrakcyjna loklizacja

   Image

   Nowoczesne multimedia

   Image

   Spory i damowy parking

   Image

   Zaplecze gastronomiczne