Bal Karnawałowy w Opolu

Piękne makijaże, fantazyjne kostiumy, weneckie maski, parady, uliczne zabawy… Tak wygląda najsłynniejszy bal karnawałowy w Europie. Jeśli marzysz o tym aby przeżyć wspaniałą noc i wczuć się w klimat Weneckiego Karnawału w Opolu to masz ku temu świetną okazję, bowiem w tym roku parkiet Opolanki przemienimy w karnawałową ulicę Wenecji.

Zapewne zgodzisz się, iż najważniejszym atrybutem karnawału jest maska – nie inaczej będzie i tym razem! Puść wodze fantazji i wciel się na jeden wieczór w tajemniczą damę, upiora z opery, czy też kolorowego ptaka i celebruj z nami karnawał przy najlepszej tanecznej muzyce serwowanej przez króla opolskich parkietów – DJ Marcina.
Koneserzy dobrej kuchni docenią wyjątkowe menu skomponowane przez wybitne talenty opolskiej kuchni i zdobywców Kulinarnej Perły – szefów naszej Opolankowej kuchni. Będzie to wspaniała okazja by spróbować nowych dań i sprawdzić co tak zachwyciło jurorów ogólnopolskiego konkursu.

Restauracja Opolanka już niejednokrotnie pokazała, że w czasie swoich imprez potrafi zaskakiwać atrakcjami i nie inaczej będzie tym razem.

 

Co oferujemy w cenie biletu:

⭐Wyśmienita kolacja i dwa dania w trakcie

⭐Bufety tematyczne

⭐Słodki stół

⭐0,5l wódki lub wina na parę

⭐Napoje zimne i gorące bez limitu

⭐Najlepszą muzykę serwuje DJ Marcin

 

Cena:199zł/os

Startujemy o godzinie: 20.00

 

Stworzymy razem najlepszy Bal Karnawałowy w Opolu – Nie może Cię zabraknąć!

 

Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj:

📞 +48 789 270 169

✉️biuro@restauracjaopolanka.pl

*ilość biletów jest ograniczona

 

Chcesz by ta noc była naprawdę wyjątkowa? Zapytaj o specjalną ofertę noclegu w naszym hotelu!