Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas, w którym możemy z radością celebrować wspólne chwile z bliskimi przy uroczystym stole. To również przywołujące niezwykły, świąteczny nastrój smaki i zapachy, które nieustannie kojarzą nam się z tym wyjątkowym okresem w roku.

Wiemy jak wiele czasu i wysiłku wymaga stworzenie idealnej wigilijnej kolacji, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę cateringową, w której znajdziesz swoje ulubione świąteczne dania stworzone przez najlepszych kucharzy w regionie. Sprawimy, że te święta będą szczególnie wyjątkowe a Ty bez zbędnego stresu spędzisz piękne chwile z rodziną.

 

MENU WIGILIJNE

 

Zamów Twoje idealne menu na wigilię

Pod numerem: +48 789 270 169,
lub przez email: biuro@restauracjaopolanka.pl

 

 

Grudzień jest szczególnym miesiącem również dla firm. To nie tylko czas na podsumowanie mijającego roku i tworzenie planów rozwojowych na kolejne 12 miesięcy, ale także czas na budowanie dobrych relacji, składanie życzeń i tworzenie celów. Jeśli chcesz przenieść magiczną atmosferę świąt do swojej firmy, zadbać o integrację i umacnianie więzi, wigilia firmowa jest świetną okazją by spotkać się w gronie współpracowników w tych szczególnych niecodziennych okolicznościach.

Przygotowaliśmy dla Państwa cztery wyjątkowe pakiety wigilijne, pośród których znajdują się propozycje świątecznych dań spełniających nawet największe wymagania.

 

PAKIETY DLA FIRM