Restauracja

Kuchnia, do której będziesz chciał wracać…

 

Restauracja Opolanka została stworzona z pasji i chęci dzielenia się dobrą energią, w jej prowadzenie wkładamy całe serce. Stawiamy na lokalnych dostawców i tylko naturalne i świeże produkty. Nasza kuchnia jest pełna smaku, dania przygotowujemy na bieżąco, według sprawdzonych receptur, w nowatorskiej interpretacji tradycyjnych przepisów.

Pragniemy tworzyć historię tego regionu, dbać o przekazywanie kulinarnych tradycji. Należymy do Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego. Przeszliśmy również proces certyfikacji przeprowadzany przez Opolską Regionalną Organizację Turystyczną i tym samym dołączyliśmy do grona restauracji należących do Szlaku kulinarnego województwa opolskiego “Opolski Bifyj”.

Odwiedzając nas masz gwarancje, że serwowane przez nas dania należą do tradycyjnych potraw z terenu Opolszczyzny. Masz możliwość rozsmakowania się w opolskich specjałach.

Logo Szlak Kulinarny Opolski Bifyj Dziedzictwo Kulinarne Opolskie VISIT OPOLSKIE

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek: 15:00 – 22:00
Sobota: 12:00 – 22:00
Niedziela: 12:00 – 18:00

Zobacz ofertę Restauracji

Najpiękniejsze chwile z Rodziną i Przyjaciółmi

Romantyczny wieczór we dwoje, a może wspólny rodzinny obiad?
Są chwile, które chcemy dzielić tylko z najbliższymi. W Restauracji Opolanka zadbamy o to, byście poczuli tę wyjątkową atmosferę, która im towarzyszy.

Zobacz jak wyglądają Uroczystości Rodzinne w Restauracji Opolanka.

Przestrzeń dla profesjonalistów

Sala konferencyjna i bankietowa z możliwością aranżacji dla niemal każdego biznesowego spotkania. Pełne zaplecze konferencyjno-szkoleniowe, dogodna lokalizacja, parking dla uczestników.  

Zobacz Ofertę Biznesową Hotelu i Restauracji Opolanka

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy

 

Restauracja Opolanka to doskonałe miejsce na organizację eleganckiego przyjęcia weselnego.
To nasza misja i wyzwanie, nadać Waszym Magicznym chwilom wyjątkową i odpowiednio dopasowaną oprawę.

Zobacz Salę Weselną. Sprawdź przygotowaną specjalnie dla Ciebie ofertę.

Zobacz ofertę Hotelu

Nocleg w Opolu

Podróżujesz służbowo, a może chcesz odpocząć z rodziną? Hotel Opolanka ma dla Ciebie świetną ofertę: przestronne i nowocześnie urządzone pokoje w przystępnej cenie (2-, 3-, 4 – osobowe). W każdym z pokoi znajduje się łazienka, telewizor i telefon oraz dostęp do Wi-fi.

Poznaj nasze MENU