Poznaj nas

Opolanka Restauracja & Hotel

Twoje miejsce, które odkryjesz na nowo…

 

Pasjonuje nas poszukiwanie własnej drogi i odkrywanie nowych smaków. Dużo podróżujemy, poznajemy wspaniałych ludzi. Cenimy miejsca, w których można biesiadować, dzielić się wyjątkową energią. Stąd pomysł na otwarcie restauracji i hotelu. Znaleźliśmy idealną przestrzeń, przy ul. Dworskiej 2, w Opolu.

Jest to miejsce szczególnie związane z życiem wielu Opolan. Mieszkańcy Szczepanowic-Wójtowej Wsi pamiętają dobrze działające tu w latach 60. i znane w całej Polsce Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego “Opolanka”.  Później, przez lata, funkcjonował tu Hotel Europa.

Zastanawiając się nad nazwą nowo powstałej restauracji, chcieliśmy zachować fascynujące wspomnienia związane z  historycznym obiektem oraz oddać bezpieczny i kameralny klimat dzielnicy. Ostatecznie to mieszkańcy Szczepanowic-Wójtowej Wsi zdecydowali o nazwie restauracji. W trakcie festynu, w otwartym konkursie najwięcej głosów otrzymała “Opolanka”. I tak już zostało.

Zapraszamy
Ewelina Jabłońska
manager Restauracji Opolanka

Nasza Drużyna

Ewelina Jabłońska

manager

 

Prowadzeniem eventów zajmuje się już od ponad 10 lat. Profesjonalistka w każdym calu. Od dwóch lat manager Restauracji & Hotelu Opolanka, którą prowadzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. 

Nasz zespół

Ekipa Opolanki

 

Nasz zespół to pasjonaci dobrej kuchni i zdrowego gotowania tylko z naturalnych produktów. Profesjonaliści, na których pomoc można liczyć w każdej chwili.