Wiadomość

Hotel w Opolu

Szukasz noclegu w Opolu? Podróżujesz służbowo? Hotel Opolanka ma dla Ciebie świetną ofertę!
Dla podróżnych odwiedzających Opole oferujemy przestronne pokoje w przystępnej cenie. W naszej ofercie posiadamy pokoje 2-, 3- i 4-osobowe.

Hotel Opolanka jest hotelem cyfrowym. Po dokonaniu i opłaceniu rezerwacji wysyłany jest indywidualny kod do wejścia do budynku i zarezerwowanego pokoju.

Lokalizacja Hotelu Opolanka umożliwia szybkie i bezproblemowe dotarcie do głównych punktów w mieście. Znajdujemy się w sąsiedztwie dworca PKP Opole Zachodnie, a także przystanków autobusowych: Wojska Polskiego – Dworzec Zachodni, Niemodlińska-Hallera, Niemodlińska – Szkoła.

Zatrzymując się w hotelu Opolanka masz doskonały dojazd do największych atrakcji w Opolu, Centrum Kongresowo – Wystawienniczego, Stegu Areny, Amfiteatru czy Opolskiego ZOO, jak również galerii handlowych czy pobliskich sklepów.

To wszystko sprawia, że Hotel Opolanka stanowi atrakcyjny punkt na noclegowej mapie Opola.

APARTAMENT

Image

Weekend w Opolu? Wybierz komfortowy apartament z łazienką.

POKÓJ DELUXE TWN

Hotel Opolanka - noclegi, pokoje hotelowe, dogodna lokalizacja w Opolu

Pokoje dwuosobowe deluxe typu TWIN są idealne dla osób podróżujących służbowo.

POKÓJ DELUXE DBL

Hotel Opolanka - noclegi, pokoje hotelowe, dogodna lokalizacja w Opolu

Pokoje dwuosobowe deluxe typu DOUBLE wybierają najczęściej pary podróżujące w celach turystycznych.

POKÓJ 3. OSOBOWY

Hotel Opolanka - noclegi, pokoje hotelowe, dogodna lokalizacja w Opolu

Z myślą o rodzinach, odwiedzających Opole oferujemy również pokoje deluxe, mogące pomieścić do trzech osób.

POKÓJ 4. OSOBOWY

Hotel Opolanka - noclegi, pokoje hotelowe, dogodna lokalizacja w Opolu

W przypadku większych grup zorganizowanych, idealnym rozwiązaniem są pokoje deluxe z 4 osobnymi łóżkami.

  Przebojowe Opole... nie tylko na weekend!

  Opole to jedno z najstarszych miast w Polsce i kojarzy się przede wszystkim z festiwalem piosenki, ale niech Was to nie zmyli - dzieje się tu znacznie więcej!
  Stolica Polskiej Piosenki to nie tylko muzyka! Odkryjcie przebojowe Opole, które całorocznie przekonuje do siebie dziesiątki tysięcy turystów.
  Co warto zobaczyć w Opolu? Gdzie się wybrać? Jak zaplanować weekendowy wypad? Postaramy się doradzić poniżej!

  Rynek

  Ratusz

  Niemal wszystkie miasta, które mają swoją długoletnią historię posiadają rynek. Nie inaczej jest w Opolu – niezliczone kamieniczki, urocze zakamarki i budynki, które pomimo upływu lat, wciąż wyglądają wspaniale.

  Opolski rynek to również znakomite centrum gastronomiczne. Oprócz naszej restauracji, warto skosztować rewelacyjne potrawy regionalne i smaki Świata serwowane w restauracjach rozłożonych po całym Śródmieściu.  

   

  Dining

  Piastowie

  Piastowie

  Idąc z rynku świetnym wyborem będzie wybrać się w stronę opolskiego Amfiteatru Tysiąclecia. Niech was nie zmyli kierunek, bo po drodze jest naprawdę wiele pięknych atrakcji jak chociażby pozostałości zamku Opolskich Piastów - Wieża Piastowska!

  Tak, widoczna w telewizyjnej scenerii przy okazji koncertów budowla, pozwoli Wam poznać nieco bliżej historię stolicy Opolszczyzny, a dodatkowo rozkoszować oczy widokiem ze szczytu na panoramę miasta.

  Pssst… po drodze warto poczuć unikalny klimat Opola, przechadzając się promenadą wzdłuż kanału Młynówki, Mostem Groszowym (most miłości) czy też nastrojowym Parkiem Nadodrzańskim.

  Bath

  Opolskie Zoo

  Opolskie zoo

  Będąc w tej okolicy nie omieszkajmy nie zajrzeć do Opolskiego ZOO, które cieszy się niezwykłą popularnością. Ogród zoologiczny został właśnie powiększony o dodatkowe atrakcje jakimi są lwy i tygrysy. Oprócz nich warto zobaczyć całą gamę zwierząt z różnych zakątków świata – flamingi, małpy, wielbłądy, żyrafy, goryle i wiele więcej. Łącznie jest ich ponad 1500.

  Warto wybrać się szczególnie w porze karmienia uchatek kalifornijskich, które chętnie demonstrują w tym czasie swoje umiejętności. Podczas lata można wypytać również o pory karmienia goryli i pelikanów.

  Dining

  Wyspa

  Wyspa

  Odwiedzając Opolskie zoo, skorzystajmy z okazji by eksplorować dalej wyspę Bolko, która w przeszłości nazywana była również Kępą, Bolkową Kępą, Lasem Minorytów, jak i również Bolko Insel (gdy Opole było pod panowaniem państwa niemieckiego).

  Wyspa Bolko to idealne miejsce na wszelkie aktywności – rower, rolki, spacer, bieg czy też longboard, a na koniec pyszną kawę w klubokawiarni usytuowanej w samym sercu wyspy.

  Bath

  Dlaczego my?

  Dlaczego my?

  Hotel Opolanka - dogodna lokalizacja w Opolu

  Wygodna lokalizacja

  Image

  Higiena i bezpieczeństwo

  Hotel Opolanka - szybki internet

  Wejście na kod

  Image

  Darmowy parking