Dla Biznesu

Przestrzeń dla profesjonalistów…

 

Restauracja & Hotel Opolanka rekomendowane przez jeden z najpopularniejszych konferencyjnych portali biznesowych SaleBiznesowe.pl

Restauracja & Hotel Opolanka to eleganckie wnętrza dla ważnych chwil w życiu osobistym i zawodowym

Oferujemy Państwu wynajęcie sali wraz z profesjonalną i kompleksową obsługę spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych, biznesowych gali i jubileuszy. Niewielka odległość od centrum Opola, łatwy dojazd, darmowy parking dla uczestników spotkań pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i energię oraz przede wszystkim skupić się na celu spotkania.

Odpowiednio do charakteru Państwa spotkania zapewniamy:

  • Dwie różnej wielkości, klimatyzowane sale. 
  • Mała sala, idealna na kameralne spotkania biznesowe, szkolenia do 30 osób.
  • Duża sala, idealna na pokazy, oficjalne gale lub szkolenia dla dużego grona uczestników.
  • Sprzęt multimedialny (rzutnik, ekran, nagłośnienie, oświetlenie).
  • Flip-chart / tablicę sucho ścieralną.
  • Bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę kelnerską podczas przerw kawowych i obiadowych oraz menu dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań. 

Dla uczestników spotkań biznesowych przygotowaliśmy również specjalną ofertę na usługi hotelowe.

Uroczyste gale

Gala firmowa to specjalne wydarzenie w działalności każdego przedsiębiorstwa. Organizowana ze względu najważniejsze chwile w życiu firmy. Specjalne wydarzenia wymagają specjalnej oprawy. 

Organizując uroczystą galę w Restauracji Opolanka mogą liczyć Państwo na niepowtarzalny klimat każdej imprezy, niebanalną dekorację sali, oprawę dźwiękową i multimedialną. Nasza specjalność to dania tradycyjnej, regionalnej kuchni opolskiej w twórczym wykonaniu, wykwintne desery i ciasta, światowej klasy wina, profesjonalna obsługa kelnerska. Oferujemy fachową pomoc na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Profesjonalne pokazy i prezentacje biznesowe

W Restauracji Opolanka staramy się tworzyć przestrzeń możliwości biznesowych. Profesjonalny pokaz nowego produktu czy prezentacja możliwości nowej usługi to inwestycja w rozwój Państwa przedsiębiorstwa. Pozwala utrwalać dobre relacje z Państwa kontrahentami i zadbać o wizerunek marketingowy firmy.

Restauracja Opolanka to idealne miejsce na realizację spotkań i prezentacji biznesowych. Jasna, przestronna sala, elastyczny układ stołów, profesjonalny sprzęt audio-wizualny, pełne zaplecze techniczne, scena. Wszystko do Państwa dyspozycji. Darmowy, wygodny parking dla uczestników spotkania i łatwy dojazd. Catering w najbardziej dogodnej dla Państwa potrzeb opcji. Przerwa kawowa, serwis kawowy, obiad jedno- lub dwudaniowy. Serwujemy dania kuchni regionalnej, bazującej na lokalnych, tradycyjnych recepturach a nasza kuchnia została uhonorowana certyfikatem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego.

 

Pokaz kuchni molekularnej w trakcie uroczystej Kolacji Degustacyjnej. 

Pokaz makijażu ślubnego w Restauracji Opolanka w ramach Dni Otwartych dla Narzeczonych. 

Piękna Opolanka – cykl spotkań i warsztatów w Restauracji Opolanka mających na celu promowanie wśród kobiet mody, piękna, aktywności fizycznej.

 

Piękna Opolanka – jak zadbać o siebie latem – wykłady i praktyczne warsztaty.

Piękna Opolanka – perfekcyjny makijaż – wykłady i praktyczne warsztaty.

Piękna Opolanka – jak zdrowo się odżywiać – wykłady i praktyczne warsztaty.

Pokaz mody ślubnej – dla Panny Młodej i Pana Młodego – pokaz i prezentacja najnowszych trendów odbyły się w ramach Dni Otwartych dla Narzeczonych w Restauracji Opolanka.

Pokaz kuchni molekularnej w trakcie uroczystej Kolacji Degustacyjnej. 

Szkolenia

Klasyczny wykład czy aktywizujące warsztaty? Bez względu na to, która forma jest najlepsza dla rozwoju pracowników Państwa przedsiębiorstwa, oferujemy eleganckie i komfortowe przestrzenie dopasowane do liczby uczestników i wymagań technicznych. Zapewniamy sprzęt konferencyjno-szkoleniowy, projektor, ekran, filpcharty, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. W trakcie przerwy kawowej zapraszamy do naszego ogródka.

Dwie sale szkoleniowe, wiele możliwości 

Układ sali dobieramy zawsze tak, aby jak najlepiej pasował do charakteru spotkania, aby najpełniej realizował Państwa cele i wymagania spotkania biznesowego.

Przykładowe ustawienia stołów wraz z przybliżoną liczbą uczestników:

120

80

50

40

Chcesz zarezerwować salę na szkolenie?

Zadzwoń i umów się na spotkanie
+48 789 270 169

Chcesz poznać szczegóły oferty jeszcze przed spotkaniem?

Wyślij zapytanie na adres:
biuro@restauracjaopolanka.pl

Sprawdź naszą ofertę hotelową dla uczestników spotkań biznesowych