Dla Rodziny

Najpiękniejsze chwile w gronie Rodziny i Przyjaciół

 

Opolanka to idealne miejsce na odpoczynek od codziennych zajęć

Na stołach Opolanki królują potrawy znane nam z tradycyjnej domowej kuchni. Opolska rolada wołowa, modra kapusta i kluski śląskie to klasyka, ale przygotowana i podana w stylowym wnętrzu Restauracji Opolanka smakuje inaczej. Przygotowując dania dbamy o ich smak, świeżość oraz sposób podania. Chcemy, aby nasi Goście w przyjemnej atmosferze, w gronie rodziny i przyjaciół mogli delektowanie się każdym kęsem i zapachem potraw.

Rodzinne przyjęcia i uroczystości – chrzciny, komunie, pierwsze urodziny…

Rodzinne przyjęcia z okazji urodzin, chrzcin czy Pierwszej Komunii to najbardziej uroczyste i podniosłe chwile dla całej Rodziny. Oprawa tych wydarzeń również musi być wyjątkowa.

Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską, wsparcie managera sali przez cały czas trwania przyjęcia, miejsce zabaw dla dzieci oraz dodatkowo opiekę animatora (po wcześniejszym uzgodnieniu). Wszystko po to, aby organizacja przyjęcia absorbowała Was jak najmniej. By Wasza uwaga skupiona była na radowaniu się z czasu spędzanego wspólnie z bliskimi.

Eleganckie wnętrza Restauracji Opolanka, suto zastawione stoły to idealny klimat do celebrowania wszystkich wyjątkowych chwil w Waszym życiu.

Chcesz zarezerwować salę na uroczyste przyjęcie

Zadzwoń: +48 789 270 169

Uroczysta kolacja dla Dwojga

Przed Wami jubileusz, rocznica, zaręczyny…
Szukacie urokliwego i spokojnego miejsca, z dala od tłumów i zgiełku miasta, gdzie moglibyście cieszyć się Waszą Miłością i szczęściem?
Romantyczna kolacja to uczta dla wszystkich zmysłów. Specjalnie przygotowane, wykwintne dania oraz znane i nagradzane za walory smakowe wino z opolskiej winnicy. Kwiatowe dekoracje stolika. Zobaczcie sami, co możemy dla Was przygotować.

Chcesz zarezerwować stolik dla Dwojga

Zadzwoń: +48 789 270 169

Nietypowe przyjęcia

Chcecie odejść od typowych biesiad przy stole? Zorganizować wspólny wieczór gotowania z zawodowym kucharzem? A może urodzinowe przyjęcie, na którym goście sami upieką tort albo zrobią pizzę?

Jesteśmy otwarci na Wasze kreatywne pomysły!

Referencje

[custom-facebook-feed]