Imprezy i Sala Weselna w hotelu - wynajem w Opolu, wynajem sali weselnej | Restauracja Opolanka | Opole
Opolanka Restauracja & Hotel

Chwile pełne wzruszeń

Towarzyszymy Wam w najpiękniejszych chwilach - wesele w hotelu

To Wasz wyjątkowy dzień pełen wzruszeń i szczęścia. Wiemy, że to najważniejsze chwile w życiu. Dlatego tworzymy dla nich niepowtarzalną oprawę. Nasza sala weselna w hotelu jest jak czyste płótno, na którym możemy wyczarować niemal wszystko. Dzięki temu wszystkie organizowane tu wesela są jedyne w swoim rodzaju - nie ma nigdy drugiej takiej samej uroczystości. Sprawimy, że Wasze wesele stanie się wyjątkowe i niezapomniane, nie tylko dla Was, ale i wszystkich obecnych gości.

Przygotowywana przez nas sala weselna wygląda zawsze pięknie - odpowiednio dobrane dekoracje zapewniają atrakcyjny wystrój, który podkreśla magię chwili. Nasza sala na wesele pomieści każdą liczbę gości, dlatego jest odpowiednia nawet na naprawdę duże przyjęcie. Opcję, jaką jest wynajem sali na wesele w Opolance, doceniła już niejedna para młoda - dlatego jeśli marzy Wam się wyjątkowa, piękna sala weselna w Opolu - zajrzyj do naszego hotelu i oceń, czy nasza sala weselna na wynajem spełni Wasze oczekiwania. Sprawimy, aby był to dla Was najlepszy wybór.

Poznaj specjalności
naszego Szefa Kuchni

Wesele w hotelu to nie tylko piękna oprawa wizualna. Decydując się na wynajem sali weselnej w Opolance, możesz być pewien, że uroczystości towarzyszyć będzie wyjątkowe menu, które tworzymy z dbałością o najmniejsze detale. Świeże składniki oraz piękne kompozycje sprawiają, że jest ono doskonałym dopełnieniem tego pięknego dnia. Sala na wesele wynajem w Opolance to piękna, niepowtarzalna oprawa - zapewniamy wyjątkowy wystrój i smaczne menu. Zapraszamy.

Wyjątkowe chwile
potrzebują wyjątkowego menu

Opolanka Restauracja & Hotel
ul. Dworska 2, 45-843 Opole

Restauracja jest czynna: w poniedziałek w godzinach 15-21 od wtorku do niedzieli w godzinach 12-22

Rezerwacja stolika +48 502 166 333

Rezerwacja pokoi 24h +48 502 166 333 hotel@restauracjaopolanka.pl

Organizacja imprez, wydarzenia +48 789 270 169 biuro@restauracjaopolanka.pl